Cookie beleid v.v. Jonge Kracht

De website van v.v. Jonge Kracht is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
03 sep 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) GVA 2 (zon) be 4-0
05 sep 20.00 Angeren 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) vr 1-2
10 sep 11.00 DIO '30 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) be 1-3
14 sep 19.30 Jonge Kracht 2 (zon) De Bataven 2 (zon) vr 2-1
17 sep 12.00 NSVV FC Kunde 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) be 1-3
19 sep 18.30 Jonge Kracht 2 (zon) Jonge Kracht JO19-1 vr 1-1
24 sep 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) Robur et Velocitas 2 (zon) co 4-1
01 okt 10.30 Columbia 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 2-4
08 okt 11.00 AZC 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 2-1
15 okt 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) VDZ 2 (zon) co 5-2
22 okt 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) SC Bemmel 2 (zon) be 0-3
26 okt 20.00 Jonge Kracht 2 (zon) RKHVV 2 (zon) vr -
05 nov 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) OBW 2 (zon) co 6-1
12 nov 11.00 VIOD 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 6-0
26 nov 14.00 Leones 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 0-5
03 dec 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) DVOL 2 (zon) co 1-1
10 dec 11.00 VVG '25 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 0-1
17 dec 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) Voorwaarts T 2 (zon) co 2-3
23 jan 20.00 Jonge Kracht 2 (zon) Jonge Kracht JO19-1 vr 9-1
28 jan 10.45 Jonge Kracht 2 (zon) SDOUC 2 (zon) vr 2-2
04 feb 11.00 Robur et Velocitas 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 3-2
25 feb 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) Columbia 2 (zon) co 8-2
03 mrt 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) AZC 2 (zon) co 3-1
10 mrt 11.00 VDZ 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 3-3
24 mrt 12.00 OBW 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 0-3
28 mrt 19.30 Angeren 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) vr 0-3
07 apr 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) VIOD 2 (zon) co 1-4
14 apr 11.30 Voorwaarts T 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 5-2
21 apr 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) Leones 2 (zon) co 2-0
02 mei 20.00 Jonge Kracht 2 (zon) RKHVV 2 (zon) vr 2-3
12 mei 11.15 Jonge Kracht 2 (zon) VVG '25 2 (zon) co 3-2
20 mei 10.00 DVOL 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 4-1
23 mei 19.30 Jonge Kracht 2 (zon) Jonge Kracht 2 (oud) (zon) vr 2-5
02 jun 10.45 Stevo 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon) co 2-2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!