Cookie beleid v.v. Jonge Kracht

De website van v.v. Jonge Kracht is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
22 sep 20.00 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co -
22 sep 20.00 SC Bemmel VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 2-0
22 sep 20.30 Spero VR30+2 Jonge Kracht VR30+1 co -
22 sep 20.30 Jonge Kracht VR30+1 Spero VR30+2 co 1-0
22 sep 21.00 Jonge Kracht VR30+1 SC Bemmel VR30+1 co -
22 sep 21.00 SVO VV Pinkenberg VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 0-0
22 sep 21.30 Jonge Kracht VR30+1 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 co 0-1
06 okt 19.30 Spero VR30+2 Jonge Kracht VR30+1 co -
06 okt 19.30 SC Bemmel VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 2-0
06 okt 20.00 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co -
06 okt 20.00 Jonge Kracht VR30+1 SVO VV Pinkenberg VR30+1 co 0-1
06 okt 20.30 Jonge Kracht VR30+1 SC Bemmel VR30+1 co -
06 okt 20.30 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 2-0
06 okt 21.00 Jonge Kracht VR30+1 Spero VR30+2 co 0-0
03 nov 19.15 SC Bemmel VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co -
03 nov 19.15 SVO VV Pinkenberg VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 1-0
03 nov 19.45 Spero VR30+2 Jonge Kracht VR30+1 co -
03 nov 19.45 Jonge Kracht VR30+1 Spero VR30+2 co 0-0
03 nov 20.15 Jonge Kracht VR30+1 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 co -
03 nov 20.15 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 0-1
03 nov 20.45 Jonge Kracht VR30+1 SC Bemmel VR30+1 co 0-0
10 nov 20.00 Jonge Kracht VR30+1 Eendracht Arnhem VR 30+ vr -
17 nov 19.30 Jonge Kracht VR30+1 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 co -
17 nov 19.30 Spero VR30+2 Jonge Kracht VR30+1 co 3-1
17 nov 20.00 SC Bemmel VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co -
17 nov 20.00 Jonge Kracht VR30+1 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 co 0-1
17 nov 20.30 Jonge Kracht VR30+1 Spero VR30+2 co -
17 nov 21.00 SVO VV Pinkenberg VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 0-1
17 nov 21.30 Jonge Kracht VR30+1 SC Bemmel VR30+1 co 0-2
01 dec 19.30 SC Bemmel VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 0-0
01 dec 20.00 Jonge Kracht VR30+1 Spero VR30+2 co -
01 dec 20.30 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 1-0
01 dec 21.00 Jonge Kracht VR30+1 SVO VV Pinkenberg VR30+1 co 0-2
15 mrt 19.30 Jonge Kracht VR30+1 SVO VV Pinkenberg VR30+1 co 0-2
15 mrt 20.00 VDZ VR30+2 Jonge Kracht VR30+1 co 2-0
15 mrt 20.30 Jonge Kracht VR30+1 Spero VR30+1 co 0-4
05 apr 19.30 Jonge Kracht VR30+1 VDZ VR30+2 co 0-3
05 apr 20.00 Jonge Kracht VR30+1 SVO VV Pinkenberg VR30+1 co 0-1
05 apr 20.30 Spero VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 8-0
19 apr 20.30 Spero VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 4-0
19 apr 21.00 Jonge Kracht VR30+1 VDZ VR30+2 co 0-4
19 apr 21.30 SVO VV Pinkenberg VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 0-1
10 mei 19.30 SVO VV Pinkenberg VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co 2-0
10 mei 20.00 Spero VR30+1 Jonge Kracht VR30+1 co -
10 mei 20.30 Jonge Kracht VR30+1 VDZ VR30+2 co 0-8
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!