Trainers historie

Trainers historie

Seizoen   Klasse Positie Trainer Opmerking
1945 1946 ….   Piet Sluiter alleen oefenwedstrijden
1946 1947 1e klas afd Nijmegen 2 Gijs Scherpenborg  
1947 1948 1e klas afd Nijmegen kampioen Piet Gidding  
1948 1949 4e klas KNVB 3 Piet Gidding  
1949 1950 4e klas KNVB kampioen Johny Mc Sorland promotiewedstrijden verloren
1950 1951 4e klas KNVB   Jacgues van Baarle goede middenmotor
1951 1952 4e klas KNVB 7 Johny Mc Sorland  
1952 1953 4e klas KNVB 6 Johny Mc Sorland  
1953 1954 4e klas KNVB 5 Johny Mc Sorland  
1954 1955 4e klas KNVB 4 Johny Mc Sorland  
1955 1956 4e klas KNVB kampioen Johny Mc Sorland  
1956 1957 3e klas KNVB kampioen Johny Mc Sorland  
1957 1958 2e klas KNVB 6 Johny Mc Sorland  
1958 1959 2e klas KNVB 7 Coen Delsen  
1959 1960 2e klas KNVB kampioen Johny Mc Sorland promotie naar de 1e klas West, toen nog de hoogste amateurklasse
1960 1961 1e klas KNVB 9 Dhr. Morsink  
1961 1962 1e klas KNVB / oost degradatie Dhr. Malefason  
1962 1963 2e klas KNVB 5 Henk Derksen  
1963 1964 2e klas KNVB kampioen Henk Derksen en promotie naar de 1e klas
1964 1965 1e klas KNVB 7 Henk Derksen  
1965 1966 1e klas KNVB 8 Henk Derksen  
1966 1967 1e klas KNVB 10 Henk Derksen  
1967 1968 1e klas KNVB degradatie Wim Verdonk  
1968 1969 2e klas KNVB / oost 4 Henk Derksen  
1969 1970 2e klas KNVB / oost 4 Henk Derksen  
1970 1971 2e klas KNVB  degradatie Antoon Demon  
1971 1972 3e klas KNVB 10 Pieter de Knijf  
1972 1973 3e klas KNVB 2 Pieter de Knijf / A. Kroon  
1973 1974 3e klas KNVB 4 A. Kroon / Clemens Westerhof  
1974 1975 3e klas KNVB 2 Jaap Schipper  
1975 1976 3e klas KNVB 3 Jaap Schipper  
1976 1977 3e klas KNVB 4 Jaap Schipper  
1977 1978 3e klas KNVB 2 Henk Derksen  
1978 1979 3e klas KNVB 5 Henk Derksen  
1979 1980 3e klas KNVB 8 Bert Teunissen  
1980 1981 3e klas KNVB 4 Bert Teunissen  
1981 1982 3e klas KNVB 7 Bert Teunissen  
1982 1983 3e klas KNVB 2 Rini Spee  
1983 1984 3e klas KNVB 7 Rini Spee / Alex Brouwer  
1984 1985 3e klas KNVB 6 Henk Vos  
1985 1986 3e klas KNVB degradatie Henk Vos gedegradeerd na het spelen van degradatiewedstrijden tegen Spero
1986 1987 4e klas KNVB 5 Joost van Baal  
1987 1988 4e klas KNVB 3 Joost van Baal  
1988 1989 4e klas KNVB kampioen Joost van Baal  
1989 1990 3e klas KNVB degradatie Joost van Baal  
1990 1991 4e klas KNVB kampioen Joost van Baal  
1991 1992 3e klas KNVB 2 Joost van Baal Nacompetitie
1992 1993 3e klas KNVB 6 Joost van Baal  
1993 1994 3e klas KNVB 2 Jan Menting Nacompetitie
1994 1995 3e klas KNVB 3 Jan Menting Nacompetitie
1995 1996 3e klas KNVB 1 Bert Hendriks  gedeelde 1ste plaatst verloren tegen VDZ
1996 1997 3e klas KNVB 8 Bert Hendriks / Leo Thorn  
1997 1998 3e klas KNVB 3 Rolf Oostinga nacompetitie
1998 1999 3e klas KNVB kampioen Rolf Oostinga  
1999 2000 2e klas KNVB beslissingsduel(9) Rolf Oostinga voor behoud in 2e klas tegen Angeren
2000 2001 2e klas KNVB 2 Ronald Grotenbreg nacompetitie promotie  naar 1e klas
2001 2002 1e klas KNVB 4 Ronald Grotenbreg  
2002 2003 1e klas KNVB 8 Ronald Grotenbreg  
2003 2004 1e klas KNVB 5 Rob Jansen  
2004 2005 1e klas KNVB 9 Rob Jansen / Roy van der Hoek Arnhem Cup gewonnen
2005 2006 1e klas KNVB 9 Bram van Aken  
2006 2007 1e klas KNVB 5 Bram van Aken nacompetitie  uitgeschakeld tegen germania
2007 2008 1e klas KNVB 3 Bram van Aken  
2008 2009 1e klas KNVB 9 Pim Butter/Wim Bleijenberg Arnhem Cup gewonnen
2009 2010 1e klas KNVB 9 Mohammed Mouhouti  
2010 2011 1e klas KNVB 6 Mohammed Mouhouti  
2011 2012 1e klas KNVB degradatie Roy van der Hoek  
2012 2013 2e klasse KNVB 3 Michel Houterman  
2013 2014 2e klasse KNVB degradatie Michel Houterman  
2014 2015 3e klasse KNVB degradatie Barry Heijse  
2015 2016 4e klasse KNVB 3 Barry Heijse  
2016 2017 4e klasse KNVB 6 Barry Heijse  
2017 2018 4e klasse KNVB 5 Johan Scholten  
2018 2019 4e klasse KNVB 2 Johan Scholten nacompetitie promotie verloren
2019 2020 4e klasse KNVB covid 19 Rene Knuiman  
2020 2021 4e klasse KNVB covid 19 Rene Knuiman  
2021 2022 4e klasse KNVB   Rene Knuiman  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!