Trainingen

Trainingen

 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jonge Kracht JO11-1 16.15 - 17.30 Han Nuijen
  • C3
  • -
Jonge Kracht JO10-1 18.00 - 19.00 Pascal Meier
  • C4
  • -
Jonge Kracht JO13-2 18.00 - 19.15 Kay Koemans
  • Hoofdveld oud
  • Kleedkamer 9
  • -
Jonge Kracht JO15-2 18.00 - 19.15 Sacha Esselink, Thijs Vermeulen
  • D1 en D2
  • Kleedkamer 4
  • -
Jonge Kracht Keeperstraining pupillen 18.15 - 19.45
  • A4
  • Robin Engels
Jonge Kracht JO9-1 18.30 - 19.30 Michiel Saat, Djawad Weitering
  • A3
  • Trainen samen met 09-2
Jonge Kracht JO9-2 18.30 - 19.30 Michiel Saat, Djawad Weitering
  • A3
  • Trainen samen met 09-1
Jonge Kracht JO15-1 18.30 - 20.00 Peter Koendering, Wessel Janssen
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 2
  • -
Jonge Kracht MO17-1 18.45 - 20.00 Raymond Lenting, Pepijn Rozenboom
  • D3 en D4
  • Kleedkamer 7
  • -
Jonge Kracht JO17-1 19.00 - 20.30 Patrick Zuchouwski, Joost Kalfs
  • C3 en C4
  • Kleedkamer 1
  • -
Jonge Kracht JO17-2 19.15 - 20.30 Rene Polman
  • D1 en D2
  • Kleedkamer 3
  • -
Jonge Kracht G1 20.00 - 21.30
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 11
  • -
Jonge Kracht G2 20.00 - 21.30
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 12
  • -
Jonge Kracht MO19-1 20.00 - 21.30 Pascal Zweers
  • D3 en D4
  • Kleedkamer 7
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jonge Kracht JO12-1JM 17.00 - 18.30 Carlo Janssen, Stan Neuhaus
  • C3
  • -
Jonge Kracht JO12-2JM 17.00 - 18.30 Casper Röttjers
  • C4
  • -
Jonge Kracht MO13-1 17.30 - 18.30 Erik Kersten
  • D3
  • -
Jonge Kracht JO13-1JM 18.00 - 19.30 Theo van Elferen
  • D1 en D2
  • Kleedkamer 6
  • -
Jonge Kracht JO19-1 18.30 - 20.00 Jeroen Neuhaus, Frank Röttjers
  • C3 en C4
  • Kleedkamer 3
  • -
Jonge Kracht JO19-2 18.30 - 20.00 Joost Brugmans, Harold van Bolderen
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 4
  • -
Jonge Kracht MO15-1 18.30 - 20.00 Kevin Maduro
  • A3 en A4
  • Kleedkamer 5
  • -
Jonge Kracht Keeperstraining junioren 18.30 - 21.00
  • A2
  • Berry Freijnier
Jonge Kracht JO11-2JM 19.00 - 20.00 Jacky Houtriet
  • A1
  • -
Jonge Kracht 3 (zon) 19.00 - 20.30
  • D3 en D4
  • Kleedkamer 5
  • -
Jonge Kracht VR1 19.30 - 20.30 Jeroen Leus
  • D1 en D2
  • Kleedkamer 8
  • -
Jonge Kracht 1 (zon) 20.00 - 21.30 Rene Knuiman, Ellis Enrique Orgenia
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 1
  • -
Jonge Kracht 2 20.00 - 21.30
  • C3 en C4
  • Kleedkamer 7
  • JK Zaterdag 2 team
Jonge Kracht 2 (zon) 20.30 - 22.00
  • C3 en C4
  • Kleedkamer 2
  • William Winter
Jonge Kracht VR30+1 20.45 - 22.00 Jeroen Leus
  • D1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jonge Kracht JO7-1 13.30 - 14.30 CIOS training
  • C1 en C2
  • -
Jonge Kracht JO7-2JM 13.30 - 14.30 CIOS training
  • Veld D
Jonge Kracht JO8-1JM 13.30 - 14.30 CIOS training
  • C1 en C2
  • -
Jonge Kracht JO8-2JM 13.30 - 14.30 CIOS training
  • Veld D
Jonge Kracht JO9-1 14.45 - 15.45 CIOS training
  • C1 en C2
  • -
Jonge Kracht JO10-1 14.45 - 15.45 CIOS training
  • C1 en C2
  • -
Jonge Kracht JO10-2JM 14.45 - 15.45 CIOS training
  • C1 en C2
  • -
Jonge Kracht JO9-2 15.45 - 16.45 CIOS training
  • -
Jonge Kracht JO13-2 18.30 - 19.45 Kay Koemans
  • D1 en D2
  • Kleedkamer 9
  • -
Jonge Kracht JO13-1JM 18.30 - 20.00 Theo van Elferen
  • A1 en A2
  • Kleedkamer 6
  • -
Jonge Kracht JO15-1 18.30 - 20.00 Peter Koendering, Wessel Janssen
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 2
  • -
Jonge Kracht MO15-1 18.30 - 20.00 Kevin Maduro
  • D1 en D2
  • Kleedkamer 7
  • -
Jonge Kracht JO15-2 18.45 - 20.00 Sacha Esselink, Thijs Vermeulen
  • D3 en D4
  • Kleedkamer 4
  • -
Jonge Kracht JO17-1 19.00 - 20.30 Patrick Zuchouwski, Joost Kalfs
  • C3 en C4
  • Kleedkamer 1
  • -
Jonge Kracht JO17-2 19.15 - 20.30 Rene Polman
  • D1 en D2
  • Kleedkamer 3
  • -
Jonge Kracht 5 (zon) 20.00 - 21.30 Wilbert Sluiter
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 5
  • -
Jonge Kracht MO19-1 20.30 - 22.00 Pascal Zweers
  • D1 en D2
  • Kleedkamer 7
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jonge Kracht JO11-1 16.15 - 17.30 Han Nuijen
  • C2
  • -
Jonge Kracht JO12-1JM 17.00 - 18.30 Carlo Janssen, Stan Neuhaus
  • D3
  • -
Jonge Kracht JO12-2JM 17.00 - 18.30 Casper Röttjers
  • D4
  • -
Jonge Kracht MO13-1 18.30 - 19.30 Erik Kersten
  • A1
  • -
Jonge Kracht JO19-1 18.30 - 20.00 Jeroen Neuhaus, Frank Röttjers
  • C3 en C4
  • Kleedkamer 3
  • -
Jonge Kracht JO19-2 18.30 - 20.00 Joost Brugmans, Harold van Bolderen
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 4
  • -
Jonge Kracht 3 (zon) 19.00 - 20.30
  • D3 en D4
  • Kleedkamer 5
  • -
Jonge Kracht 1 (zon) 20.00 - 21.30 Rene Knuiman, Ellis Enrique Orgenia
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 1
  • -
Jonge Kracht 35+1 20.00 - 21.30 Nico Neijenhuis
  • D1
  • Kleedkamer 10
  • -
Jonge Kracht 45+1 20.00 - 21.30 Nico Neijenhuis
  • D1
  • Kleedkamer 11
  • -
Jonge Kracht 35+2 20.00 - 21.30 Nico Neijenhuis
  • D1
  • Kleedkamer 10
  • -
Jonge Kracht 45+2 20.00 - 21.30 Nico Neijenhuis
  • D1
  • Kleedkamer 11
  • -
Jonge Kracht 2 20.00 - 21.30
  • C3
  • Kleedkamer 7
  • JK Zaterdag 2 team
Jonge Kracht 35+3 20.00 - 21.30 Nico Neijenhuis
  • D1
  • Kleedkamer 10
  • -
Jonge Kracht 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • C4
  • Kleedkamer 6
  • -
Jonge Kracht 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • D2
  • Kleedkamer 9
  • -
Jonge Kracht MO17-1 20.15 - 21.30 Raymond Lenting, Pepijn Rozenboom
  • D3 en D4
  • Kleedkamer 7
  • -
Jonge Kracht 2 (zon) 20.30 - 22.00
  • D3 en D4
  • Kleedkamer 2
  • William Winter

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jonge Kracht JO8-1JM 18.00 - 19.00
  • D3
  • Ivo de Vries
Jonge Kracht JO10-2JM 18.00 - 19.00 Michel Hofman, Dennis Knuiman
  • C1
  • -
Jonge Kracht JO11-2JM 18.30 - 19.30
  • C2
  • Erik van Lankveld
Jonge Kracht JO13-1JM 18.30 - 20.00 Theo van Elferen
  • C3 en C4
  • Kleedkamer 6
  • -
Jonge Kracht 5 (zon) 20.00 - 21.30 Wilbert Sluiter
  • C1 en C2
  • Kleedkamer 5
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!