Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
19 mei 20:00 Jonge Kracht 4 (zon) Juliana '31 4 (zon)
21 mei 8:30 VVOP JO13-1 Jonge Kracht JO13-1JM
21 mei 8:30 SML JO10-1 Jonge Kracht JO10-1
21 mei 8:30 Jonge Kracht JO10-2JM Sportclub Groessen JO10-4JM
21 mei 8:30 Jonge Kracht JO9-1 RKSV Driel JO9-1
21 mei 8:45 MASV JO12-1 Jonge Kracht JO12-3
21 mei 9:00 Jonge Kracht JO12-2JM Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-3
21 mei 9:00 SC Bemmel JO11-4 Jonge Kracht JO11-2JM
21 mei 9:15 Jonge Kracht JO11-1 Beuningse Boys JO11-2
21 mei 10:00 DCS JO7-3 Eldenia JO7-2
21 mei 10:00 Jonge Kracht JO7-2JM Sportclub Groessen JO7-3
21 mei 10:10 Sportclub Groessen JO7-3 DCS JO7-3
21 mei 10:10 Jonge Kracht JO7-2JM Eldenia JO7-2
21 mei 10:20 DCS JO7-3 Jonge Kracht JO7-2JM
21 mei 10:20 Eldenia JO7-2 Sportclub Groessen JO7-3
21 mei 10:30 Spero JO9-6 Jonge Kracht JO9-2
21 mei 10:30 RKSV Driel MO13-2 Jonge Kracht MO13-1
21 mei 11:00 Jonge Kracht JO15-1 Spero JO15-1
21 mei 11:00 Jonge Kracht JO13-2 Elsweide JO13-2
21 mei 11:00 Jonge Kracht JO8-1JM SC Bemmel JO8-2
21 mei 11:00 Jonge Kracht JO7-1 DCS JO7-1
21 mei 11:00 Jonge Kracht MO15-1 SVO DCS/OBW MO15-1
21 mei 11:10 Jonge Kracht JO7-1 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-2
21 mei 11:15 Jonge Kracht JO12-1JM Eldenia JO12-1JM
21 mei 11:20 Sportclub Groessen JO7-1 Jonge Kracht JO7-1
21 mei 12:15 Orion JO17-2 Jonge Kracht JO17-1
21 mei 12:30 Spero JO8-4 Jonge Kracht JO8-2JM
21 mei 13:00 Jonge Kracht MO19-1 ZZC'20 MO19-1
21 mei 14:00 Jonge Kracht JO19-1 v.v. Dieren JO19-1
21 mei 14:15 SML JO17-4 Jonge Kracht JO17-2
21 mei 14:20 Eldenia JO15-4 Jonge Kracht JO15-2
21 mei 15:15 Jonge Kracht 45+1 Groen Wit '62 45+1
21 mei 15:15 Jonge Kracht JO19-2 OVC '85 JO19-2
21 mei 15:15 Jonge Kracht VR1 VIOD VR1
22 mei 9:45 Brakkenstein 6 (zon) Jonge Kracht 4 (zon)
22 mei 10:00 Jonge Kracht 5 (zon) OSC 4 (zon)
22 mei 10:00 VVO 5 (zon) Jonge Kracht 6 (zon)
22 mei 11:15 Jonge Kracht 2 (zon) Groesbeekse Boys 2 (zon)
22 mei 14:00 Jonge Kracht 1 Arnhemia 1
24 mei 21:00 Madereros C.F. 6 (zaal) Jonge Kracht 2 (zaal)
25 mei 19:00 SV Otterlo JO17-1 Jonge Kracht JO17-2
25 mei 19:00 De Bataven JO13-1 Jonge Kracht JO13-1JM
27 mei 19:30 Jonge Kracht 35+1 GVA 35+1
27 mei 19:30 DVV 35+2 Jonge Kracht 35+2
27 mei 19:30 AVW '66 35+2 VDZ 35+1
27 mei 19:30 Jonge Kracht VR30+1 SV Otterlo VR30+1
27 mei 20:00 RKHVV 35+2 Jonge Kracht 35+1
27 mei 20:00 Jonge Kracht 35+2 AVW '66 35+2
27 mei 20:00 VDZ 35+1 DVV 35+2
27 mei 20:00 SKV VR30+1 Jonge Kracht VR30+1
27 mei 20:30 De Bataven 35+1 Jonge Kracht 35+1
27 mei 20:30 Jonge Kracht 2 (zaal) NEC 1 (zaal)
27 mei 20:30 Jonge Kracht 35+2 VDZ 35+1
27 mei 20:30 DVV 35+2 AVW '66 35+2
27 mei 20:30 Jonge Kracht VR30+1 Blauw Geel '55 VR30+1
28 mei 8:30 Spero JO11-2 Jonge Kracht JO11-1
28 mei 8:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-3 Jonge Kracht JO9-1
28 mei 8:30 Jonge Kracht JO8-2JM Angeren JO8-1
28 mei 8:30 sv Loil JO7-2 Jonge Kracht JO7-1
28 mei 8:40 Jonge Kracht JO7-1 DVC '26 JO7-2JM
28 mei 8:50 DVV JO7-1JM Jonge Kracht JO7-1
28 mei 9:00 Jonge Kracht JO12-3 RKHVV JO12-3JM
28 mei 9:00 Jonge Kracht JO11-2JM Angeren JO11-1JM
28 mei 9:00 Union JO10-4JM Jonge Kracht JO10-2JM
28 mei 9:30 Jonge Kracht JO7-2JM AVW '66 JO7-2
28 mei 9:40 Jonge Kracht JO7-2JM Sportclub Groessen JO7-3
28 mei 9:50 DCS JO7-3 Jonge Kracht JO7-2JM
28 mei 10:00 OSC JO12-3 Jonge Kracht JO12-2JM
28 mei 10:00 Eldenia MO15-1 Jonge Kracht MO15-1
28 mei 11:00 Sportclub Groessen JO12-1 Jonge Kracht JO12-1JM
28 mei 11:00 Jonge Kracht JO9-2 Arnhemse Boys JO9-5JM
28 mei 11:00 OSC JO8-2 Jonge Kracht JO8-1JM
28 mei 12:45 DVV JO15-1JM Jonge Kracht JO15-1
28 mei 13:00 Eldenia G1 Jonge Kracht G1
28 mei 13:00 DVC '26 MO19-2 Jonge Kracht MO19-1
28 mei 13:15 Jonge Kracht JO17-1 SC Bemmel JO17-2
28 mei 14:00 Wodanseck 45+1 Jonge Kracht 45+1
28 mei 15:00 VIOD VR1 Jonge Kracht VR1
28 mei 15:15 Orion JO19-3 Jonge Kracht JO19-2
28 mei 18:00 VDZ JO19-1 Jonge Kracht JO19-1
29 mei 12:00 Beuningse Boys 2 (zon) Jonge Kracht 2 (zon)
29 mei 12:00 AWC 4 (zon) Jonge Kracht 4 (zon)
29 mei 14:00 Angerlo Vooruit 1 Jonge Kracht 1
30 mei 18:30 Jonge Kracht JO10-1 VDZ JO10-1JM
3 jun 19:30 De Bataven 35+1 Jonge Kracht 35+1
3 jun 19:30 Angeren 35+1 Jonge Kracht 35+3
3 jun 20:00 Jonge Kracht 35+1 RKHVV 35+2
3 jun 20:00 Madereros C.F. 2 (zaal) Jonge Kracht 1 (zaal)
3 jun 20:00 RKHVV 35+1 Jonge Kracht 35+3
3 jun 20:30 GVA 35+1 Jonge Kracht 35+1
3 jun 20:30 Jonge Kracht 35+3 De Bataven 35+2
4 jun 10:00 DTS '35 Ede MO13-2 Jonge Kracht MO13-1
4 jun 15:00 S.V. Kilder MO19-1 Jonge Kracht MO19-1
6 jun 10:30 Jonge Kracht 2 (zon) SDOUC 2 (zon)
6 jun 14:00 Jonge Kracht 1 Sprinkhanen 1
10 jun 19:30 AVW '66 35+2 Jonge Kracht 35+2
10 jun 20:00 VDZ 35+1 Jonge Kracht 35+2
10 jun 20:30 Jonge Kracht 35+2 DVV 35+2
11 jun 13:15 Jonge Kracht MO19-1 ST: AZSV/AD'69 MO19-1
11 jun 15:00 Jonge Kracht 45+1 Kesteren 45+1
12 jun 10:00 Jonge Kracht 4 (zon) Woezik 4 (zon)
12 jun 10:00 Veluwezoom 2 (zon) Jonge Kracht 5 (zon)
13 jun 19:00 NEC 1 (zaal) Jonge Kracht 2 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!